IV runda Rallycross 2006 |
IV runda MPRC Toruń 24 czerwca Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 1 Fiat126p | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 303 | Żugajewicz Michał | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 20 | ||||
2 | 302 | Brymora Dominik | POL | A. Częstochowski | Fiat 126p | 17 | ||||
3 | 307 | Wałęza Adam | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 15 | ||||
4 | 309 | Chodorski Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 13 | ||||
5 | 317 | Genstwa Marian | POL | A. Nowomiejski | Fiat 126p | 12 | ||||
6 | 304 | Zoll Łukasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 11 | ||||
7 | 320 | Sokulski Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 10 | ||||
8 | 308 | Pankowski Jakub | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 9 |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 2 Fiat CCS i SCS 1108 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 54 | Oleksiak Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 20 | ||||
2 | 52 | Chojnacki Jacek | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 17 | ||||
3 | 74 | Ryziński Artur | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 15 | ||||
4 | 55 | Godziejewski Filip | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 13 | ||||
5 | 62 | Niedziołko Grzegorz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 12 | ||||
6 | 57 | Bruś Marcin | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento S | 11 | ||||
7 | 58 | Lisek Marcin | POL | AMK Częstochowa | Fiat Seicento | 10 | ||||
8 | 76 | Sobecki Dariusz | POL | A. Polski | Fiat Seicento S | 9 | ||||
9 | 78 | Orlikowski Artur | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 8 | ||||
10 | 59 | Dyderski Maciej | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 7 | ||||
11 | 75 | Górny Marcin | POL | INKS | Fiat Seicento S | 6 | ||||
12 | 70 | Figiel Łukasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat SC | 5 | ||||
13 | 63 | Obuchowicz Bartosz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 4 | ||||
14 | 89 | Drewek Krzysztof | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento S | 3 | ||||
15 | 67 | Pawlak Łukasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Fiat Seicento | 2 | ||||
16 | 60 | Sokołowski Kamil | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 1 | ||||
17 | 77 | Potocki Adam | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento S | 0 |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 3 do 1600 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 203 | Guranowski Michał | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 20 | ||||
2 | 206 | Nasiłowski Maciej | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Felicia | 17 | ||||
3 | 202 | Grigorjew Andrzej | POL | A. Polski | Seat Ibiza | 15 | ||||
4 | 205 | Kasiborski Mikołaj | POL | INKS | Ford Puma | 13 | ||||
5 | 213 | Szyszkowski Andrzej | POL | Toruński Klub Motorowy | Peugeot 106 | 12 | ||||
6 | 204 | Nowak Tomasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Fabia | 11 | ||||
7 | 209 | Niwiński Paweł | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 10 | ||||
8 | 212 | Achard Georges | POL | A. Toruński | Peugeot 205 | 9 | ||||
9 | 215 | Miazga Krzysztof | POL | Ak. Orski | Toyota Starlet | 8 |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 2 | Wicik Marcin | POL | A. Bydgoski | Ford Focus | 20 | ||||
2 | 1 | Ptaszek Jacek | POL | A. Polski | Toyota Corolla | 17 | ||||
3 | 13 | Gagacki Marcin | POL | LKT Wyczół | Toyota Celica | 15 | ||||
4 | 7 | Witkowski Mirosław | POL | A. Toruński | Ford Focus | 13 | ||||
5 | 4 | Tyszkiewicz Piotr | POL | A. Rzemieślnik | Mitsuishi Lanser | 12 | ||||
6 | 6 | Pszech Janusz | POL | A. Wschodni | Audi S2 | 11 | ||||
7 | 5 | Ludwiczak Mateusz | POL | Motoklub Olsztyn | Ford Focus | 10 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
3 | Królikowski Mariusz | POL | A. Polski | Toyota Corolla |