III runda Rallycross 2005 |
III runda MPRC Słomczyn 1/2 lipca Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 1 Fiat126p | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 302 | Brymora Dominik | POL | A. Częstochowski | Fiat 126p | 20 | ||||
2 | 319 | Zoll Łukasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 17 | ||||
3 | 309 | Żugajewicz Michał | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 15 | ||||
4 | 305 | Danielewicz Krzysztof | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 13 | ||||
5 | 304 | Ozimski Marek | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 12 | ||||
6 | 311 | Wałęza Adam | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 11 | ||||
7 | 306 | Mitrocki Michał | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 10 | ||||
8 | 320 | Dudziński Paweł | POL | A. Gliwice | Fiat 126p | 9 | ||||
9 | 303 | Szałkowski Michał | POL | A. Lubawski | Fiat 126p | 8 | ||||
10 | 313 | Pankowski Jakub | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 7 | ||||
11 | 314 | Chomka Marek | POL | A. Chełmski | Fiat 126p | 6 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
312 | Faustman Piotr | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | ||||||
Wykluczeni | ||||||||||
321 | Chodorski Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | wkl. |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 2 Fiat CCS i SCS 1108 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 55 | Koper Szymon | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 20 | ||||
2 | 57 | Chojnacki Jacek | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 17 | ||||
3 | 56 | Godziejewski Filip | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 15 | ||||
4 | 67 | Ośko Dominik | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 13 | ||||
5 | 59 | Kozak Adam | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 12 | ||||
6 | 90 | Oleksiak Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 11 | ||||
7 | 88 | Bruś Marcin | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento S | 10 | ||||
8 | 80 | Dyderski Maciej | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 9 | ||||
9 | 86 | Lisek Marcin | POL | AMK Częstochowa | Fiat Seicento | 8 | ||||
10 | 66 | Cieślik Krzysztof | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 7 | ||||
11 | 87 | Lewandowski Bartłomiej | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 6 | ||||
12 | 71 | Pawlak Łukasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Fiat Seicento | 5 | ||||
13 | 77 | Niedziołko Grzegorz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 4 | ||||
14 | 92 | Sadura Maciej | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC | 3 | ||||
15 | 81 | Witkowski Dawid | POL | A. Toruński | Fiat CC Sporting | 2 | ||||
16 | 65 | Sokołowski Kamil | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 1 | ||||
Sklasyfikowani | ||||||||||
17 | 76 | Obuchowicz Bartosz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 0 | ||||
18 | 89 | Drewek Krzysztof | POL | A. Toruński | Fiat CC Sporting | 0 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
91 | Zubek Grzegorz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 3 do 1600 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 201 | Grigorjew Andrzej | POL | A. Polski | Seat Ibiza | 20 | ||||
2 | 203 | Nowak Tomasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Fabia | 17 | ||||
3 | 204 | Nasiłowski Maciej | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Felicia | 15 | ||||
4 | 220 | Groblewski Krzysztof | POL | Lotos Team Race and Rally | VW Polo | 13 | ||||
5 | 205 | Guranowski Michał | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 12 | ||||
6 | 206 | Kasiborski Mikołaj | POL | IKS | Ford Puma | 11 | ||||
7 | 216 | Gronek Ireneusz | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 10 | ||||
8 | 210 | Stanek Zygmunt | POL | A. Polski | Łada Samara | 9 | ||||
9 | 219 | Świniarski Tomasz | POL | A. Toruński | Citroen AX | 8 | ||||
10 | 208 | Achard Georges | POL | A. Toruński | Peugeot 205 | 7 | ||||
11 | 217 | Niwiński Paweł | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 6 |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 1 | Ptaszek Jacek | POL | Toruński Klub Motorowy | Toyota Corolla | 20 | ||||
2 | 4 | Witkowski Mirosław | POL | A. Toruński | Ford | 17 | ||||
3 | 3 | Wicik Marcin | POL | A. Bydgoski | Ford Escort Coswo | 15 | ||||
4 | 106 | Tyszkiewicz Piotr | POL | A. Rzemieślnik | Opel Astra OPC | 13 | ||||
5 | 14 | Królikowski Mariusz | POL | Toruński Klub Motorowy | Toyota Celica | 12 | ||||
6 | 6 | Pszech Janusz | POL | A. Wschodni | Audi S2 | 11 | ||||
7 | 15 | Ludwiczak Mateusz | POL | Motoklub Olsztyn | Ford | 10 | ||||
8 | 9 | Lesiak Jacek | POL | A. Rzemieślnik | Nossan Sunny | 9 |