I runda Rallycross 2006 |
I runda MPRC Ukmerge - Litwa 28/29 kwietnia Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 1 Fiat126p | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 303 | Żugajewicz Michał | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 20 | ||||
2 | 304 | Zoll Łukasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 17 | ||||
3 | 307 | Wałęza Adam | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 15 | ||||
4 | 309 | Chodorski Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 13 | ||||
5 | 317 | Genstwa Marian | POL | A. Nowomiejski | Fiat 126p | 12 | ||||
6 | 316 | Ruciński Krzysztof | POL | A. Rzemieślnik | Fiat 126p | 11 |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 2 Fiat CCS i SCS 1108 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 61 | Białowąs Wojciech | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 20 | ||||
2 | 62 | Niedziołko Grzegorz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 17 | ||||
3 | 52 | Chojnacki Jacek | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 15 | ||||
4 | 58 | Lisek Marcin | POL | AMK Częstochowa | Fiat Seicento | 13 | ||||
5 | 57 | Bruś Marcin | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento S | 12 | ||||
6 | 63 | Obuchowicz Bartosz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 11 | ||||
7 | 60 | Sokołowski Kamil | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 10 | ||||
8 | 59 | Dyderski Maciej | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento | 9 | ||||
9 | 71 | Kacprzak Konrad | POL | A. Rzemieślnik | Fiat SC | 8 | ||||
10 | 70 | Figiel Łukasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat SC | 7 | ||||
11 | 56 | Ośko Dominik | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | 6 | ||||
12 | 67 | Pawlak Łukasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Fiat Seicento | 5 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
54 | Oleksiak Tomasz | POL | A. Rzemieślnik | Fiat CC Sporting | ||||||
55 | Godziejewski Filip | POL | A. Rzemieślnik | Fiat Seicento |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 3 do 1600 ccm | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 203 | Guranowski Michał | POL | Toruński Klub Motorowy | VW Golf | 20 | ||||
2 | 202 | Grigorjew Andrzej | POL | A. Polski | Seat Ibiza | 17 | ||||
3 | 204 | Nowak Tomasz | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Fabia | 15 | ||||
4 | 206 | Nasiłowski Maciej | POL | Toruński Klub Motorowy | Skoda Felicia | 13 | ||||
5 | 213 | Szyszkowski Andrzej | POL | Toruński Klub Motorowy | Peugeot 106 | 12 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
205 | Kasiborski Mikołaj | POL | IKS | Ford Puma | ||||||
215 | Miazga Krzysztof | POL | A. Rzemieślnik | Toyota Starlet |
Początek, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Powrót |
KLASA 4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Numer | Zawodnik | Narod. | Zgłaszający | Samochód | Pkt. | ||||
1 | 1 | Ptaszek Jacek | POL | A. Polski | Toyota Corolla | 20 | ||||
2 | 3 | Królikowski Mariusz | POL | A. Polski | Toyota Corolla | 17 | ||||
3 | 13 | Gagacki Marcin | POL | LKT Wyczół | Toyota Celica | 15 | ||||
4 | 14 | Kozak Adam | POL | A. Rzemieślnik | Renault Clio | 13 | ||||
Nieklasyfikowani | ||||||||||
2 | Wicik Marcin | POL | A. Bydgoski | Ford Focus | ||||||
5 | Ludwiczak Mateusz | POL | Motoklub Olsztyn | Ford Focus |