KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GSMP 2004 (końcowa oficjalna) |
||||||||||||||||||
|
|
Runda: |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
SUMA |
|
Klub / Sponsor |
Punkty (. zajęte miejsce gdy 1 pkt.) |
|||||||||||||||||
1 |
Dariusz WIRKIJOWSKI |
A. Morski |
20 |
20 |
20 |
15 |
20 |
20 |
20 |
W |
20 |
20 |
160 |
Mistrz Polski |
||||
2 |
Grzegorz DUDA |
A. Galicyjski |
15 |
12 |
15 |
15 |
15 |
12 |
15 |
12 |
111 |
I Vice Mistrz Polski |
||||||
3 |
Piotr SOJA |
KMS Taboss Kart |
12 |
12 |
12 |
10 |
10 |
10 |
12 |
10 |
88 |
II Vice Mistrz Polski |
||||||
4 |
Robert KUS |
A.Krakowski |
15 |
20 |
12 |
15 |
10 |
15 |
87 |
|||||||||
5 |
Aleksander MICHAŁOWSKI |
A. Lubelski |
NU |
10 |
8 |
8 |
10 |
12 |
1.10 |
4 |
8 |
8 |
69 |
|||||
6 |
Paweł KAMIŃSKI |
A. Rzemieślnik |
10 |
8 |
6 |
4 |
6 |
10 |
2 |
3 |
6 |
NS |
55 |
|||||
7 |
Marcin SOKOŁOWSKI |
A. Ziemi Kłodzkiej |
8 |
6 |
12 |
12 |
4 |
6 |
4 |
1.10 |
53 |
|||||||
8 |
Andrzej SOCHA |
A. Ziemi Kłodzkiej |
6 |
4 |
10 |
10 |
3 |
3 |
3 |
6 |
45 |
|||||||
9 |
Zbigniew GABRYŚ |
A. Krakowski |
20 |
20 |
40 |
|||||||||||||
10 |
Łukasz ZIELIŃSKI |
A. Wielkopolski |
10 |
6 |
8 |
8 |
W |
W |
32 |
|||||||||
11 |
Karolina CZAPKA |
A. Wielkopolski |
15 |
15 |
30 |
|||||||||||||
12 |
Piotr RESZUTA |
A. Dolnośląski |
12 |
15 |
27 |
|||||||||||||
13 |
Piotr KNAŚ |
A. Częstochowski |
NU |
20 |
20 |
|||||||||||||
14 |
Krzysztof TOBIASZ |
A. Rzemieślnik |
3 |
W |
2 |
1.10 |
NU |
2 |
1.14 |
1.14 |
3 |
6 |
19 |
|||||
15 |
Miłosz MAJEWSKI |
A. Rzemieślnik |
2 |
2 |
4 |
3 |
1.10 |
1.10 |
1.13 |
1.12 |
15 |
|||||||
16 |
Piotr KAŹMIERCZAK |
A. Polski |
6 |
8 |
14 |
|||||||||||||
17 |
Janusz JANIA |
A. Krakowski |
2 |
4 |
8 |
NU |
14 |
|||||||||||
18 |
Izabella SZWARCZYŃSKA |
A. Wielkopolski |
1.10 |
1.10 |
1.11 |
2 |
1.11 |
1.11 |
1.15 |
1.13 |
2 |
4 |
14 |
|||||
19 |
Krzysztof MENCEL |
A. Wielkopolski |
1.11 |
1.12 |
4 |
3 |
9 |
|||||||||||
20 |
Aleksander MAREK |
A. Rzemieślnik |
1.14 |
1.17 |
1.13 |
1.14 |
1.12 |
1.12 |
1.16 |
1.15 |
1.10 |
1.10 |
9 |
|||||
21 |
Krzysztof KIJAS Honda Civic |
AMK Częstochowa |
4 |
3 |
7 |
|||||||||||||
22 |
Roman GŁOWIENKE |
A. Orski |
1.15 |
1.13 |
1.12 |
1.13 |
1.13 |
1.13 |
6 |
|||||||||
23 |
Tomasz BARWIK |
A.Orski |
3 |
1.11 |
4 |
|||||||||||||
24 |
Jakub BOCZEK |
A. Orski |
1.12 |
1.11 |
1.10 |
1.12 |
4 |
|||||||||||
25 |
Mariusz NOSIADEK |
AMK Cieszyn |
1.11 |
2 |
3 |
|||||||||||||
26 |
Daniel WIELBA |
Moto Car 93 |
1.12 |
2 |
3 |
|||||||||||||
27 |
Radosław POGAN |
AMK Tarnów |
1.12 |
1.11 |
2 |
|||||||||||||
28 |
Sebastian RÓŻAŃSKI |
UKSM Krak-Kart |
1.13 |
1.14 |
2 |
|||||||||||||
29 |
Marcin PRZYBYSZEWSKI |
A. Rzemieslnik |
1.14 |
1.17 |
2 |
|||||||||||||
30 |
Arkadiusz MŁOTEK |
A. Rzemieślnik |
1.15 |
1.15 |
2 |
|||||||||||||
31 |
Łukasz KOTARBA |
UKSM Krak-Kart |
1.17 |
1.15 |
2 |
|||||||||||||
32 |
Jakub BUZIUK |
UKSM Krak-Kart |
1.16 |
1.16 |
2 |
|||||||||||||
33 |
Piotr BANY |
A. Rzemieślnik |
1.17 |
1.16 |
2 |
|||||||||||||
33 |
Marcin MARSZAŁEK |
AMK Częstochowa |
1.17 |
1.16 |
2 |
|||||||||||||
35 |
Karol ŻUREK |
A. Orski |
1.16 |
1.18 |
2 |
|||||||||||||
36 |
Konrad BULANDA |
A. Orski |
1.18 |
1.19 |
2 |
|||||||||||||
37 |
Piotr RURARZ |
AMK Częstochowa |
1.11 |
1 |
||||||||||||||
38 |
Bartłomiej BARTELAK |
A. Częstochowski |
1.11 |
1 |
||||||||||||||
Nie sklasyfikowani (Art. 14.1 Regulaminu GSMP 2004) |
||||||||||||||||||
NU – nie ukończył, NS – nie wystartował, W – wykluczony, kolor czerwony – wyniki rund odrzuconych |