KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GSMP 2004 (końcowa oficjalna) |
||||||||||||||||||
|
|
Runda: |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
SUMA |
|
Klub / Sponsor |
Punkty (. zajęte miejsce gdy 1 pkt.) |
|||||||||||||||||
1 |
Mariusz STEC |
A. Rzemieślnik |
15 |
15 |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
150 |
Mistrz Polski |
||||||
2 |
Roman BARAN |
A. Małopolski |
6 |
4 |
8 |
8 |
12 |
12 |
8 |
8 |
20 |
20 |
20 |
15 |
123 |
I Vice Mistrz Polski |
||
3 |
Paweł HILDEBRAŃSKI |
A. Wielkopolski |
12 |
12 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
114 |
II Vice Mistrz Polski |
||||||
4 |
Marek KOZŁOWSKI |
A. Lubelski |
8 |
6 |
8 |
NU |
12 |
12 |
12 |
15 |
73 |
|||||||
5 |
Szymon PIĘKOŚ |
A. Małopolski |
2 |
2 |
NU |
NS |
6 |
6 |
15 |
12 |
12 |
12 |
67 |
|||||
6 |
Tomasz CHAMIELEC Renault Clio |
A. Opolski |
3 |
3 |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
NU |
56 |
|||||||
7 |
Jacek KORASZEWSKI Audi Coupe |
A. Opolski |
10 |
10 |
15 |
20 |
55 |
|||||||||||
8 |
Tomasz WYWIAŁ |
A. Częstochowski |
20 |
20 |
40 |
|||||||||||||
9 |
Grzegorz DUDEK |
A. Opolski |
1.12 |
1.11 |
4 |
4 |
8 |
6 |
6 |
30 |
||||||||
10 |
Krzysztof GROBLEWSKI |
A. Orski |
10 |
12 |
22 |
|||||||||||||
11 |
Andrzej MANCIN Alfa Romeo GTA |
A. Kielecki |
4 |
8 |
4 |
6 |
22 |
|||||||||||
12 |
Sebastian FOŁTA |
A. Małopolski |
1.11 |
1.10 |
10 |
8 |
20 |
|||||||||||
13 |
Tadeusz MYSZKIER BMW E-36 |
A. Wielkopolski |
12 |
12 |
||||||||||||||
14 |
Marcin NIEWITECKI |
A. Opolski |
4 |
8 |
12 |
|||||||||||||
15 |
Dariusz ŻOŁNA |
A. Małopolski |
1.13 |
NS |
6 |
4 |
11 |
|||||||||||
16 |
Wojciech MYSZKIER BMW E-36 |
A. Wielkopolski |
10 |
10 |
||||||||||||||
16 |
Paweł SOJA |
KMS Taboss Kart |
10 |
10 |
||||||||||||||
18 |
Adam BEZLAPOWICZ |
A. Orski |
6 |
4 |
10 |
|||||||||||||
19 |
Dusan BOGDANOV |
A. Opolski |
8 |
8 |
||||||||||||||
20 |
Krzysztof SIWEK |
A. Opolski |
3 |
4 |
7 |
|||||||||||||
21 |
Piotr MICHALEWICZ Seat Ibiza |
A. Opolski |
6 |
6 |
||||||||||||||
22 |
Łukasz LECHNIAK |
A. Opolski |
3 |
3 |
6 |
|||||||||||||
23 |
Marcin KUBIŃSKI |
A Śląski |
2 |
3 |
5 |
|||||||||||||
24 |
Zygmunt STANEK |
A. Polski |
3 |
3 |
||||||||||||||
24 |
Krzysztof MIAZGA |
A. Orski |
NU |
2 |
2 |
|||||||||||||
26 |
Kamil KRAWCZYK |
A. Opolski |
NU |
2 |
2 |
|||||||||||||
27 |
Kamil BACZYŃSKI |
A. Małopolski |
1.10 |
NU |
1 |
|||||||||||||
Nie sklasyfikowani (Art. 14.1 Regulaminu GSMP 2004) |
||||||||||||||||||
Tadeusz PAŁOSZ |
NU |
NS |
||||||||||||||||
Kamil BACZYŃSKI |
A. Małopolski |
NU |
||||||||||||||||
NU – nie ukończył, NS – nie wystartował, W – wykluczony, kolor czerwony – wyniki rund odrzuconych |