KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GSMP 2000 |
||||||||||||||
|
|
Runda: |
I GóraŚw. Anny |
II Góra Św. Anny |
III Załuż |
IV Załuż |
V |
VI |
VII Załuż |
VIII Załuż |
z 7 ^ rund |
Tytuł |
||
Klub / Sponsor |
Punkty (miejsce gdy 1. pkt.) |
|||||||||||||
1 |
Paweł DYTKO |
A. Opolski |
20 |
20 |
20 |
20 |
15 |
15 |
110 |
Mistrz Polski |
||||
1 |
Wiesław STEC |
A. Lubelski |
20 |
20 |
15 |
15 |
20 |
20 |
110 |
Mistrz Polski |
||||
3 |
Grzegorz DUDA |
A. Małopolski |
15 |
12 |
15 |
NU |
12 |
12 |
12 |
12 |
90 |
Wicemistrz Polski |
||
4 |
Dariusz MACIEJCZYK |
A. Małopolski |
6 |
6 |
12 |
15 |
8 |
4 |
51 |
|||||
5 |
Piotr DYTKO |
A. Wielka Sowa |
12 |
15 |
10 |
10 |
47 |
|||||||
6 |
Tomasz CHAMIELEC |
A. Opolski |
3 |
NU |
8 |
10 |
3 |
10 |
10 |
44 |
||||
7 |
Łukasz CYBULKO |
A. Podlaski |
4 |
4 |
10 |
8 |
6 |
6 |
38 |
|||||
8 |
Krzysztof TOBIASZ |
A. Rzemieślnik |
1.12 |
1.13 |
2 |
6 |
1.11 |
1.21 |
6 |
8 |
25 |
|||
9 |
Mirosław GIZIŃSKI |
A. Opolski |
1.11 |
2 |
1.15 |
4 |
W |
3 |
8 |
6 |
25 |
|||
10 |
Jacek ŻOŁĄDŹ |
A. Podkarpacki |
6 |
12 |
2 |
1.10 |
21 |
|||||||
11 |
Michał ULIARCZYK |
A. Śląski |
8 |
10 |
18 |
|||||||||
11 |
Michał GOŁĘBIOWSKI |
A. Krakowski |
10 |
8 |
18 |
|||||||||
13 |
Robert ROMUZGA |
A. Podkarpacki |
NU |
1.11 |
3 |
3 |
1.13 |
1.13 |
3 |
4 |
16 |
|||
14 |
Miłosz MAJEWSKI |
A. Rzemieślnik |
1.14 |
NU |
4 |
NU |
1.12 |
1.12 |
4 |
3 |
14 |
|||
15 |
Marek GLIER |
A. Polski |
4 |
8 |
12 |
|||||||||
16 |
Paweł HILDEBRAŃSKI |
A. Wielkopolski |
1.16 |
1.10 |
1.10 |
2 |
1.17 |
1.15 |
7 |
|||||
17 |
Adam KRYSIAK |
A. Częstochowski |
1.13 |
1.12 |
1.17 |
1.11 |
1.20 |
2 |
7 |
|||||
18 |
Michał SYROKA |
A. Rzemieślnik |
1.15 |
1.14 |
1.11 |
1.10 |
1.16 |
1.14 |
6 |
|||||
19 |
Jarosław OLAK |
A. Polski |
1.19 |
1.18 |
1.14 |
1.12 |
1.23 |
1.23 |
6 |
|||||
20 |
Dominik DURCZOK |
A. Śląski |
2 |
3 |
5 |
|||||||||
21 |
Maciej KOSIL |
A. Rzemieślnik |
NU |
1.19 |
1.16 |
1.15 |
1.22 |
1.22 |
5 |
|||||
22 |
Bartosz GRUSZCZYŃSKI |
A. Rzemieślnik |
1.17 |
1.15 |
1.13 |
1.13 |
4 |
|||||||
23 |
Stefan KARNABAL |
A. Orski |
1.12 |
1.14 |
1.15 |
1.16 |
4 |
|||||||
24 |
Bart łomiej STEINHOF |
A. Krakowski |
2 |
2 |
4 |
|||||||||
25 |
Paweł STEFANICKI |
A. Orski |
1.10 |
1.11 |
2 |
|||||||||
26 |
Wojciech BEŁTOWSKI |
A. Krakowski |
1.14 |
1.20 |
2 |
|||||||||
27 |
Paweł BIERNAT |
A. Opolski |
1.18 |
1.16 |
2 |
|||||||||
28 |
Dariusz POLOŃSKI |
A. Śląski |
1.19 |
1.17 |
2 |
|||||||||
29 |
Tomasz SEREDYŃSKI |
A. Krakowski |
1.20 |
1.17 |
2 |
|||||||||
30 |
Piotr KROTOSZYŃSKI |
A. Polski |
1.18 |
1.19 |
2 |
|||||||||
31 |
Maciej LUBIAK |
A. Olsztyński |
1.21 |
1.18 |
2 |
|||||||||
32 |
Damian KINDA |
A. Orski |
1.24 |
1.24 |
2 |
|||||||||
33 |
Wojciech SKIBA |
A. Orski |
1.25 |
1.25 |
2 |
|||||||||
Nie sklasyfikowani (Art. 32.1 Regulaminu GSMP2000) |
||||||||||||||
Igor TOMASIAK |
A. Śląski |
1.10 |
W |
|||||||||||
35 |
Tomasz BIELANÓW |
A. Dolnoślaski |
1.21 |
W – wykluczony, NU – nie ukończył, * - Komunikat GKSS nr 5 pkt3.2 (... nie można odliczyć...)